položek
0,00  s DPH
  • Zobrazit

7dílná sada vrtáků kobalt LIGHT pro závit M3-M12 HSSCo5% DIN338RN, E7,

E79000071Kód:

*

Výrobce:
SKLADEMDostupnost:
380,00  / ksCena bez DPH:
459,80  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
7dílná sada vrtáků kobalt LIGHT pro závit M3-M12 HSSCo5% DIN338RN, E7,

Popis: 7dílná sada vrtáků kobalt LIGHT pro závit M3-M12 HSSCo5% DIN338RN, E7,

Sada kobaltových vrtáků levnější řady,obsahuje rozměry vrtáků na předvrtání otvorů pro řezání závitů M3-M12. Obsahuje 7 vrtáků průměrů 2,5; 3,3; 4,5; 5,0; 6,8; 8,5; 10,2 mm. Tyto vrtáky vám s lehkostí provrtají NEREZ oceli a jiné těžce obrobitelné materiály, ale i běžnou konstrukční ocel. Při vrtání konstrukční oceli, vám vrták vydrží dlouho a stále budete moci vrtat. A až po dlouhé době vrtání, bude chtít vrták naostřit. Teď už nebudete muset přemýšlet, jakým asi vrtákem je třeba předvrtat díru. Pro řezání závitu M8, prostě sáhnete do krabičky a tam u označení M8 najdete správný vrták průměru 6,8 mm a ten použijete pro vyvrtání díry pro závit. Už nikdy nebudete v nejistotě jaký vrták použít pro předvrtání díry pro závity od M3 do M12. Ale pozor, tyto rozměry vrtáků, které najdete v sadě jsou určeny pro předvrtání děr pro sadové závitníky a strojní závitníky se základním stoupáním a pro běžné metrické závity (M)a pro běžnou ocel. Pokud potřebujete předvrtat otvor pro jemný závit (MF), nebo pro strojní závitníky, určené pro závitování do speciálních ocelí nebo jiných materiálů, tak se řiďte doporučením výrobce závitníků. Pro závitníky, které prodáváme my, je uveden průměr vrtáků pro předvrtání u příslušného závitníku. Pokud máte jakoukoliv pochybnost nebo speciální aplikaci, pošlete nám dotaz na náš e mail.
Současně nakupované
Vrták do kovu HSS Titan, vybrušovaný s povlakem TiN, samostředící špička
 

Vrták do kovu HSS Titan, vybrušovaný s povlakem TiN, samostředící špička

bez DPH od: 9,44 
s DPH od: 11,42 
- KLIKNĚTE PRO VÝBĚR - Vrták je vyroben z rychlořezné oceli vybrušováním a díky tomu je přesnější. Díky povlaku TiN (nitrid titanu) je vrták odolnější proti otupení vlivem přehřátí při vrtání. Můžete vrtat ocel, litinu, neželezné kovy i plasty.
Vrták do kovu HSS tvářený černý
 

Vrták do kovu HSS tvářený černý

bez DPH od: 0,85 
s DPH od: 1,03 
- KLIKNĚTE PRO VÝBĚR - Tvářený (válcovaný) vrták do kovu. Použitelný pro vrtání do nelegované oceli, barevných kovů, plastů. Vyrobený z HSS oceli podle normy DIN338.

KATEGORIE

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Partneři: JIMI-velkoobchod s brusivem , NÁŘADÍ A NÁSTROJE NA DŘEVO
Všechna práva vyhrazena.
Provozovatel: Mgr. Václav Waloszek - FALTI, www.falti.cz e-mail: falti@falti.cz

JavaScript musí být povolen