položek
0,00  s DPH
  • Zobrazit

Cena dopravy

Jakým způsobem a za kolik se k Vám zboží dostane?

PPL po České rebublice

 
Prvním dopravcem je PPL. Zásilky dodá následující den v době od 8:00 do 18:00 a před dodáním Vás bude informovat. Pokud máte zboží objednané na dobírku, můžete platit kartou přímo u řidiče. Při platbě předem je cena dopravy 64Kč bez DPH, 77,44Kč s DPH. Při platbě na dobírku je cena 94Kč bez DPH, 113,74Kč s DPH. Doprava i dobírka je zdarma při objednávce nad 1000Kč bez DPH.

PPL na Slovensko

 
PPL Vám dodá zboží i na Slovensko, do 48 hodin, a před dodáním Vás bude informovat. Dobírka se platí hotově v EUR. Cena dopravy je 200Kč bez DPH, 242Kč s DPH, cena dobírky je 50Kč bez DPH, 60,5Kč s DPH. Cena za objednávku včetně dopravy se převádí z Kč na EUR podle kurzu ČSOB devizy/nákupDoprava i dobírka je zdarma od 3000Kč bez DPH.

Česká pošta - balík do ruky

 
Balík do ruky je služba České pošty. Balík k Vám dorazí do 24 hodin od objednání. Doručovatel jej doručí až do bytu, kde zaplatíte v hotovosti při objednání na dobírku. Pokud Vás nezastihne doma, uloží balík na poště a dá Vám o tom informaci do schránky. Při platbě předem je cena dopravy 85Kč bez DPH, 102,85Kč s DPH. Při platbě na dobírku je cena dopravy 126Kč bez DPH, 152,46Kč s DPH. Doprava je zdarma při objednávce od 1000Kč bez DPH.

Česká pošta - balík na poštu Česká pošta Vám může balík doručit také na poštu. Výhodou je, že nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Budete informováni v SMS nebo e-mailu při podání i při doručení balíku. Při platbě předem je cena dopravy 78Kč bez DPH, 94,38Kč s DPH. Při platbě na dobírku je cena dopravy 119Kč bez DPH, 143,99Kč s DPH. Doprava i dobírka je zdarma při objednávce od 1000Kč bez DPH.doprava zdarma 
 

KATEGORIE

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Partneři: JIMI-velkoobchod s brusivem , NÁŘADÍ A NÁSTROJE NA DŘEVO
Všechna práva vyhrazena.
Provozovatel: Mgr. Václav Waloszek - FALTI, www.falti.cz e-mail: falti@falti.cz

JavaScript musí být povolen