položek
0,00  s DPH
  • Zobrazit

SPECIÁLNÍ KARBIDOVÉ MONOLITNÍ VRTÁKY

Monolitní karbidový vrták do kovu s úhlem hlavního ostří 180°, může vrtat do hloubky 2D. Tento vrták má opravdu nevídané možnosti použití a poskytne uživatelům mimořádné výhody a úspory strojního času a peněz. Zde jsou některé z nich:
1. Může vrtat do šikmých ploch sklonu až 65° bez přípravy rovné plošky frézováním, což představuje obrovskou úsporu strojního času.
2. Vyvrtá najednou zahloubení pro hlavu šroubu, nebo jinou součást a dno zahloubení je opravdu rovné s úhlem 180°. Zde je velká úspora strojního času proti frézování tohoto zahloubení interpolací frézou.
3. Při vrtání průchozích děr má na spodní straně otvoru jen minimální otřep (u otvoru 3 mm je otřep jen 0,3 mm). Ve srovnání s karbidovým vrtákem s úhlem špičky 140° je otřep o cca 70% menší. To ve většině případů odstraňuje nutnost dodatečného ručního nebo strojního odjehlování otvoru.
4. Při vrtání křížových otvorů, přes již existující otvory, zanechává jen minimální otřep a tím často odpadá nutnost pracně odstraňovat tyto otřepy.
5. Opravdu velký trn z paty Vám vytáhne tento vrták, pokud máte někde díru vyvrtanou o několik desetin nebo milimetrů jinde, než by měla být. Tímto vrtákem ji prostě vyvrtáte tam kde má být, bez toho, aby Vám uhýbal do původní díry.
6. Pokud vrtákem AQUA DRILL EX FLAT vyvrtáte pilotní díru pro dělový vrták, pak dělovým vrtákem budete vrtat díru s větší přesností a kruhovitostí a také dosáhnete jeho větší životnosti.
7. Potřebujete-li řezat závity do tenkostěnných materiálů a přitom musí být díra se závitem neprůchozí. Dosáhnete díky plochému dnu díry vyvrtanému vrtákem AQUA EX FLAT delšího závitu a tím i větší pevnosti šroubovaného spoje.
8. Vyvrtáte velmi přesné díry. Tento vrták jen minimálně rozhazuje. Odchylka díry je do 0,015 mm, samozřejmě při dodržení všech požadavků pro vrtání a řezných podmínek.
9. Můžete vyvrtat dokonce polodrážku, to znamená, že vrtáte na okraji materiálu a vrtá pouze část vrtáku a zbývající část je prostě ve vzduchu. Tento vrták můžete použít pro vrtání běžných konstrukčních ocelí legovaných i nelegovaných, kalených ocelí až do tvrdosti 50 HRC, dále litiny a hliníkových slitin.Chcete o tomto vrtáku zjistit více?
Zadejte sem svůj E-mail a prezentaci plnou videí, grafů a zajímavých porovnání Vám okamžitě pošleme. Neváhejte.

 
 
AQUA DRILL EX FLAT 2D
AQUA DRILL EX FLAT 2D
AQUA DRILL EX FLAT 3D OIL HOLE
AQUA DRILL EX FLAT 3D


Podkategorie:
Nejprodávanější zboží v kategorii:
  1. 1 715,78 3,0x50mm,2D,Aqua Drills EX Flat,monol.karbid. vrták špička 180°
Třídit dle

15,5x194mm,5D,Aqua Drill EX Oil-Hole, karbid.vrták s kanálky
 

15,5x194mm,5D,Aqua Drill EX Oil-Hole, karbid.vrták s kanálky

NA9196061550Kód:
DO 6 TÝDNŮDostupnost:
bez DPH: 4 620,41 
s DPH: 5 590,70 

ks
Aqua Drill EX Flat, monolitní karbidový vrták se 180° špičkou
 

Aqua Drill EX Flat, monolitní karbidový vrták se 180° špičkou

- KLIKNĚTE PRO VÝBĚR - Monolitní karbidový vrták do kovu s úhlem hlavního ostří 180°, může vrtat do hloubky 2D. Tento vrták má širokou možnost použití a poskytne mimořádné výhody a úspory strojního času a peněz.
bez DPH od: 1 418,00 
s DPH od: 1 715,78 
Aqua Drill EXFlat Oil-Hole, karbidový vrták s chladicími kanálky
 

Aqua Drill EXFlat Oil-Hole, karbidový vrták s chladicími kanálky

- KLIKNĚTE PRO VÝBĚR - Monolitní karbidový vrták do kovu s úhlem hlavního ostří 180° a chladicími kanálky. Může vrtat do hloubky trojnásobku průměru. Tento vrták má široké možnosti použití a poskytne uživatelům mimořádné výhody a úspory.
bez DPH od: 2 308,50 
s DPH od: 2 793,29 
Třídit dle


KATEGORIE

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Partneři: JIMI-velkoobchod s brusivem , NÁŘADÍ A NÁSTROJE NA DŘEVO
Všechna práva vyhrazena.
Provozovatel: Mgr. Václav Waloszek - FALTI, www.falti.cz e-mail: falti@falti.cz

JavaScript musí být povolen