          SPET 1204ADSN:M8340
          Jednostranné čtvercové frézovací destičky SPET 1204ADSN pro maximální hloubku řezu 12,0 mm, zaoblená hrana s fazetkou, povlak M8340 pro ocel.
          Frézovací VBD - frézování do rohu
          DPH:21%
          Jednotka:KS
          Kód 1:AG480025097
          2 dny
          Lze koupit pouze v násobcích 10
          Jednostranné frézovací destičky SPET 1204ADSN v robustním čtvercovém provedení jsou navrženy pro stabilní obrábění s maximální hloubkou řezu 12,0 mm, kde poskytují jistotu výkonu i při vyšším zatížení. Zaoblená řezná hrana doplněná ochrannou fazetkou zvyšuje odolnost proti opotřebení, omezuje vznik mikroštípání a podporuje plynulý řez s čistým povrchem obrobku. Přesné tolerance dle ISO-E navíc garantují vysokou zaměnitelnost destiček v držáku a konzistentní kvalitu obrábění v celém procesu.
          PARAMETRY VBD:
          Délka řezné hrany
          Délka řezné hrany
          12,7 mm
          Maximální hloubka řezu
          Maximální hloubka řezu
          12,0 mm
          Minimální hloubka řezu
          Minimální hloubka řezu
          1,0 mm
          Průměr upevňovacího otvoru
          Průměr upevňovacího otvoru
          5,5 mm
          Utvařeč třísky
          Utvařeč třísky
          S utvařečem - bez označení
          Průměr vepsané kružnice
          Průměr vepsané kružnice
          12,7 mm
          Kód tvaru destičky
          Kód tvaru destičky
          S - čtvercová
          Tloušťka destičky
          Tloušťka destičky
          4,76 mm